Satılık Ev Konut Daire

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Satılık Konut

Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr yüzlerce gayrimenkul ilanı sunmaktadır. Marmaris Emlak sitemizde sizler için portföyümüzden seçilen gayrimenkul ilanları daha detaylı bilgilerle ve farklı içerikle sunulmaktadır. Ayrıca satılık ilanları güncel değerlendirmeleri sunulmaktadır. İnternet ortamını mesleğimiz açısından, alıcı ile satıcı buluşma platformu olarak gördüğümüzden araç olarak ele alıyoruz. Bilgi kirlenmesi ile çöplük bulutundan sıyrılarak; net, açık, anlaşılır bilgiler sunarak izleyicilerimize ulaşmak amacındayız.

armutalan satılık ev ilanı

İlan709
Satılık Ev Armutalan (Satıldı)

Yola cephesi bulunan, beş adet balkon, dört yatak odası, kapalı mutfak, banyo wc ibaret, özel bahçeli ev.

armutalan satılık ev

İlan38
Marmariste satılık Konut ( Satıldı )

Yüzme havuzuna ve ana caddeye cepheli, güvenlikli 800m2 bahçe içinde üç yatak odalı, yeni ev sahibini bekliyor.

selimiye satiliklar

İlan698
Orhaniye Mahallesinde villa (Satıldı)

Köyde ana caddenin üzerinde yüzme havuzlu, 685m2 arsa üzerine inşaa edilmiş butik otel olarak kullanılabilen dokuz yatak odalı lüks konut.

selimiye satiliklar

İlan592
Çift daireli Yazlık konut (Satıldı)

Marmarisin merkezinde Sarıana'da tek tapu, girişleri ayrı iki daireden oluşan butik site içinde, yüzme havuzlu, marinaya yakın mesken satılıktır.

selimiye satiliklar

İlan693
Yatırımcılara ideal müstakil ev (Satıldı)

Marmarisin kalbi çarşı yanı eski konut. Yıkılarak yerine ikişer dükkan,daire ve dubleks yapılır imar durumuna sahip, bitişik nizam statüsünde gayrimenkul.

selimiye satiliklar

İlan692
Satılık villa (Satıldı).

Marmariste merkezde plaja yakın müstakil ev şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı. Dört yatak odası, üç banyo wc, ayrı mutfak, araç parkı özelliklerinde villa.

selimiye satiliklar

İlan554
Dubleks Daire (Satıldı)

Armutalanda merkeze yakın köşe daire satılıktır. İki yatak odası, banyo tuvalet, ayrı mutfak vardır. Avantaj; yasal izinle 4+1 olanağı çatı katı çıkılarak sağlanabilir.

Gönenç Emlak Şirketi Muğla Marmaris Gayrimenkul sektörü ile Armutalan Beldibi satılık ev konut daire ve arsa ilan bilgileri güncellenerek veriliyor. Konut kredisi uygun evler değerlendirilir. Aradığınız özelliklerde satılık gayrimenkul bilgileri için bize ulaşınız. Bilgi edinme öncelik avantajından yararlanmanız önerilir. Şirketimizin Selimiyeemlak.net sitesi özellikle Marmarisin çevresi satılık arsa müstakil ev bilgilerini, imar çalışmaları duyurularını yayınlamaktadır. Danışmak kazandırır.

Sayfalar: [1]   [2]  [3]  [4]