Marmaris Satılık Daire

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Satılık Ev

İlan:592 - Satıldı

Sarıana mevkiinde, yüzme havuzlu butik site içinde, tek tapudan ibaret çift daire satılıktır. Site, yat limanına, marinaya, Atatürk ilk Öğrenim Okulu'na, alışveriş merkezine yakındır. Sitede güvenlik, yönetim ofisi hizmet vermektedir. Teknik servis desteği sağlanmaktadır. Marmaris atılık ev güneş gören aydınlık konut özelliğine sahiptir.

marmaris satılık ev
satılık konut ilanı
satılık daire ilan bilgileri

Daireler 1+1; salon, yatak odası, açık mutfak, banyo wc, geniş balkon, üst kat ise suit dairedir. Girişleri ayrıdır. Her iki dairede kiracı vardır. Aylık 1000-TL konut için kira getirisi bulunmaktadır.

Kullanım avantajı ile bir aile daireye kullanırken diğeri kiraya verilebilir. Bu anlamda yarar sağlanılması düşünülebilşir. Konut kredisi koşullarına uygun olduğundan satın almada bu araçtan yararlanmak mümkündür.

Randevu alınarak, şirket yetkilisi tarafından satılık ev gösterilir. Ev hakkında daha çok bilgi almak üzere telefon ile, ya da bize ulaşın sayfamızdan bize soru ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Şirketimiz Türkiye Güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüz düzenli yenilendiği için günceldir. Aktif portföyden; Gönen. Emlak Şirketi satılık daire ev konut ilanları ve Mugla Marmaris emlak satılık kiralık gayrimenkul haberleri sunulmaktadır.

Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr günel sahillerini kapsayan portal niteliğindedir. Yüzlerce satılık emlak konut gayrimenkul ilanı verilmektedir. İzlediğiniz site seçilen ilanları farklı içerikle, video görüntüleri ilave ederek yayınlamaktadır. Marmaris satılık daire ev yazlık konut arsa villa bilgileri mevcuttur. Aradığınız özelliklerde emlaklar için isteklerinizi bize ileulaşın sayfamızdan iletiniz. Danışmak kazandırır.

Marmaris Emlak İlanları

Gayrimenkul satın almak için herşey önce hayal etmekle, istemekle başlar. Salt istek hayal olarak kalmak durumundadır. Ancak isteğinizin,hayalinizin gerçekleşmesi için diğer önemli parametre, olmazsa olmaz koşulu, efektif destektir. Yani hayalinizi gerçekleştirebilmek için gerekli paraya öncelikle sahip olmanız gerekir. Ön onay alınmış kredibilite de yeterlidir.

Peki, nerede ve nasıl bir ev almak istiyorsunuz. İşte burada karar süreci yönetimi önem kazanır. Bilgi alt yapısı olmadan sağlıklı karar veremezsiniz. İlanlar size yardımcı olabilir. Ancak, sektörün durumu, piyasa analizi, rayiç değerler vb bilinirse doğru kararı verebilmeniz çok daha bilinçli gerçekleşir. Bu desteği Gonenc Emlak Blog  sitelerimizden sunuyoruz. Güncel, doğru bilgiler yanısıra, birikim, deneyimlerimizden yararlanmanız önerilir. Şirketimiz 29 yıl üzerinde süreden beri sektöre kurumsal hizmet vermektedir.

Bu ilana ait video izlemek için tıklayınız.