Selimiye Gönenç Emlak Blog

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Selimiye Emlak

 

Emlak sektörel değişimi Gazetelerde ilan vererek konut satmaya çalışma bugün de devam ediyor. Ev satın almak isteyenlerin de sokak sokak gezerek gayrimenkul aradıkları biliniyor. Pek çok emlak ofisinin müşteri gelsin, bir şeyler satalım diye beklediğini görüyoruz. Geleneksel pazarlamanın değiştiğini ne yazık ki göremeyenler bu çabalarını sürdürsünler.

Stratejik ve sosyal pazarlama araçları, yöntemlerini kullanamayanlara diyeceğimiz yok. Dünya değişiyor. Sektör değişti. Müşteriler değişti. Sadık müşteri kavramı mazide kaldı. sadece sadık marka takipçilerinden söz edebiliriz. Yeni piyasa kuralları etkin. Teknoloji hayatımıza girdi. Bilgi güçtür. Bilgi her şeyi etkiliyor. Çünkü, insan değişiyor.

Şirketimiz Marmaris emlak sektöründe kuruluşundan beri, teknoloji kullanımını işinin parçası saymıştır. 14400 Bbs hızında, bu güne göre kağnı arabası süratinde modemlerle haberleşme günün en üst teknolojisiydi. Windows-3 işletim sistemi, Sx-233 bilgisayar ve 3.2 inc disket takılan kamera kullanıyorduk. Yazıcıları ise sormayın. Yazılım için html kod dilimizdi.

Önce Dx-2.40, ardından, 416'lar, pentium, seleron, p2'lerden çift çekirdekliler derken günümüze geldik. Yazılımda Xhtml ve bugün Html5 yanında Css6 kullanıyoruz. Resmi sitemiz Dmoz kayıtlı Pr3 indexli sitelerimiz; 10 yaşında gonencemlak.com.tr ile İngilizce sitemiz gonencestate.co.uk yüzlerce ilanı, yurt dışında pazarlamaya yönelik hazırlanmıştır.

Sekiz yaşında marmarisbox.com ve selimiyeemlak.net ile gonencemlakblog.com düzenli güncellenerek aralıksız yayındadır. Ayrıca on adet sürekli gelişerek büyüyen blog sitelerimiz, sektöre hizmet vermektedir. Sosyal medya üzerinde firmamız adına açılan hesaplardan digital platformda yer aldığımızı belirtelim.

Gayrimenkul sektöründe mevcut sitelerimiz yeni yazılım teknolojisine, arama motorları isteklerine yanıt verecek nitelikte olması için sürekli yenilenmektedir. marmaris-emlak.com sitemiz mobil uyumludur. Akıllı telefonlardan rahatlıkla takip edilebilir. Dilediğiniz zaman telefonunuzdan, aradığınız özelliklerde konut arsa bulabilirsiniz. Evinizi satmak istiyorsanız istediğiniz adrese ulaşabilirsiniz. Emlak danışmanı, teknolojik gelişmelere göre bilgisini geliştirebilirse, deneyim, birikim ve vizyonu ile sürdürülebilir başarıya ulaşabilir düşüncesindeyiz. İstek, görüş, eleştirileriniz için bize ulaşın sayfamızdan irtibat sağlayabilirsiniz. Danışmak kazandırır.

selimiye blog

İmar Haberleri

Muğla Marmaris Selimiye Mahallesi hakkıda imar bilgileri gelişim süreci içinde ele alınarak sunuluyor. Peki bugün imara ilişkin çalışmalar ne aşamaya geldi? Yazının devamı..

selimiye blog

Hisse Satışı Nasıl Yapılır

Köylerde genellikle hiseli olan tarla arazi arsalar satılabilir mi? Bu işlemler nasıl yapılır? Firmamız açıklama yapma gereği duyarak bilgileri paylaşıyor. Açıklamalara devam edeceğiz.

marmaris emlak

Gayrimenkul Yatırım Fırsatları

Selimiyede fırsatlar bitmez. Gönenç Emlak Şirketi 1994 yılından beri halen Selimiyede gayrimenkul satısı faaliyetini aralıksız sürdürüyor.


selimiye satilik arsalar

Marmaris Arsalar

Selimiye emlak fiyatları uçuyor. 25 yıl önceki fiyatlara arşivimizden bakında insan nereden nereye demekten kendini alamıyor.


marmaris satilik evler

Konut Yatırımı Kazandırıyor

Yatırımcılar Marmaris gayrimenkul piyasasından konut yatrırımını tercih ediyor. banka faiz oranlarının gerilemesi tercih nedeni oldu.

700 adet satılık kiralık gayrimenkul ilanı, resim, video, detaylı bilgiler ile interaktif bilgi bankası niteliğinde resmi sitemiz gonencemlak.com.tr üzerinden veriliyor. Şirketimizin seçilen ilanlar için aktif portföyden sunumu yapılmaktadır.

Sayfalar: [1]   [2]  [3]  [4]