Video İlanları

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Gonenc Emlak Video

Şirketimizin dokuz yıl önce yirminci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Marmaris Emlak sektörü hakkında röportaj yapıldı. Sektörel Haber Merkezi trafından hazırlanan yayın Gönenç Emlak şirketi yönetici ortağı Md. Recep Uğur Yıldırım ile Hülya Kale tarafından merkez ofisimizde gerçekleştirildi. Nurseli İdiz ön sunumu ile sunulan video kaydı dönüşümlü olarak Busines Channel Tv kanalında yayınlanmaktadır. Lisansı firmamıza ait olan yayın sosyal medya platformunda izleyicilere sunulmuştur.

Kemal Gönenç tarafından 1992 yılında Marmariste kurulan francheising sistemine bağlı acente faaliyetinde bulunan şirket hisseleri devir edildi. 1994 yılında tamamı aile hisselerinde oluşan Gonenc Emlak Şirketi kurularak faaliyetine başladı. Aralıksız olarak gayrimenkul sektöründe 29 yılı aşan süredir profesyonel danışmanlık hizmeti aktif olarak verilmektedir.

Gönenç Emlak Marmaris ve Mugla çevresi Armutalan Beldibi satılık kiralık ev arsa villa yazlık konut gayrimenkul ilan ilgileri sunulmaktadır. Alıcı satıcı ile kiracı kiraya veren karşılıklı görüşmesi temin edilerek işlem yapılmasına özen gösterilir. Güvenli alışveriş için bu zorunluluktur. Emlakınızın hızlı ve değerinde satılması kiralanmasını sağlamak işimizdir. Aradığınız özelliklerde gayrimenkulü sunabilmekte ayni önemdedir. Deneyim, birikim, bilgi bileşkesi vizyonumuzdan,profesyonel desteğimizden yararlanmanız önerilir.