Hakkımızda

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Selimiye-Emlak.com

Gönenç Emlak Ltd.Şti 1994 aile şirketi olarak kuruldu. 1992 yılında kurulan şirket Marmaris'in ilk online firması ile sektörde öncülük yaptı. Francheising sistemi kullanarak çalışan, şirket kurucu ortaklık hisselerimizi devir ederek, tamamı ailemize ait firmayı oluşturduk. Kuruluşundan beri ayni adresinde aralıksız çalışan firmamız interaktif bilgi bankası niteliğindeki portföyü resmi sitemiz gonencemlak.com.tr üzerinden yüzlerce satılık kiralık ilanı, binlerce resim ile güncel yayınlamaktadır.

Mugla çevresi gayrimenkul sektöründe, özellikle turistik sahil bölgeleri, çalışma alanımız içerisindedir. Yabancılara mülk satış süreci yönetimi de, aktif olduğumuz alandır. Belirli bir vizyon kapsamında gelişmelere, koşullara göre çalışmaktayız. Sektördeki yerimiz dürüstlük, birikim, deneyim ve bilgi bileşkesidir. Profesyonel danışmanlık faaliyetimizin yol haritasında, belirleyici olan vizyon perspektifimizdir.

Mugla çevresi satılık kiralık bilgileri veren şirketimiz, portföyünden seçtiğimiz emlakların daha detaylı sunumu sağlanmaktadır. Sektör hakkında bilgi, duyuru, haber, piyasa analizlerine ulaşmanız için izlediğiniz sitemizi html5 kodlarıyla yazarak yayına verdik.

Gonenc Emlak Mugla çevresi Marmaris emlak ilanları ile ev konut villa gayrimenkul sektörü satılık kiralık ve hakkımızda bilgileri aktif portföyümüzden veriliyor. Bilgi Bankası niteliğindeki portföyümüz üzerinden sunum sitemiz üzerinden resmi sitemiz gonencemlak.com.tr ile sunulmaktadır. Sitemiz seçilen ilanları farklı içerik, video görüntüsü de kullanarak izleyicilerine vermektedir.

Alıcı satıcı buluşma platformu olarak sosyal medyada adımıza açılan hesaplardan bizi izleyebilirsiniz.