Marmaris Emlak | Satılık Ev İlan Video

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Emlak Konut

İlan:704 - Satıldı

Armutalan merkezde butik site içinde satılık ev ilan bilgisi veriliyor. Evin cephesi ana caddeye, diğer tarafı yüzme havuzuna yönelik manzaralıdır. Birinci el olarak satışa çıkarılan satılık ev, konut kredisi kullanımına uygun niteliklere sahiptir. Yeni deprem yönetmelik kriterlerine göre inşaatı tamamlanmıştır.


Gönenç Emlak Şirketi Armutalan satılık ev video ilan ve Mugla Marmaris satılık arsa ile konut kredisi uygun villa daire yazlık konut ev bilgisi vermektedir. Sitede güvenlik, kamera sistemi bulunmaktadır. Site sınır duvarları ayrıca dekoratif demir ile yükseltilerek güvenlik tesis edilmiştir. Gece için çevre aydınlama yapılmaktadır. Evin önünden her onbeş dakikada aralıklarla dolmuş geçtiği için ulaşımı kolaydır. Okula yakındır.

Satılık daire girişinde çelik kapı, antre, kapalı mutfak, lavabo wc, geniş salon yer alır. Yüzme havuzuna cepheli büyük balkon oldukça kullanışlıdır. Üst katta, üç yatak odası bulunurken master yatak odası en suit özelliğine sahiptir.

Bu katta da balkon bulunur. Dış pencereler pen serisi, ısı cam, kalorifer tesisatı, klima hatları ile satılık ev kullanıma hazırdır. Islak zeminlerde birinci sınıf fayans, odalar, salonlarda laminant parke kullanılmıştır. Mutfak ankaste, fırın içinde, kullanışlı dizayn edilmiştir. Randevu alınarak satılık ev firmamız görevlisi tarafından gösterilir. Yer gösterme işlemi Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliğine uygun yapılır. Bu işlem için ücret alınmaz.