Marmaris Satılık Emlak Video

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Satılık Daire Video

İlan:554 Satıldı

Araçla Marmaristen 10-15 dakikalık mesafede bulunan Armutalan satılık ev ilanı gayrimenkul sektörüne şirketimiz tarafından sunuldu. Tokatlılar Sitesi'ndeki konut üç tarafı açık olup, evin yakınında dolmuş durağı bulunmaktadır. Bu nedenle ulaşımı kolaydır. Armutalan Satılık Daire gün boyunca güneş görmektedir. Bahçe kullanım alanı geniştir. Teras balkon kullanışlıdır. Sitede yüzme havuzu vardır. Konut kredisi kriterlerine uygundur.

Gönenç Emlak Muğla Marmaris emlak ilan ve satılık kiralık beldibi armutalan ev konut daire gayrimenkul bilgilerini güncel veriyor. Şirketimiz resmi sitesi gonencemlak.com.tr sitesinde yüzlerce ilan bulunmaktadır. Bodrum Fethiye sahil kuşağında servis verdiğimiz alanları kapsamaktadır.

Yeni hazırlanan izlediğiniz sitemiz ise Marmarise yöneliktir. Aktif portföyümüzde yer alan ilanlardan seçilenler farklı içerik, video, resim ile sunulmaktadır. İnteraktif bilgi bankası niteliğindeki datamızdan paylaşımda bulunmak, daha çok ilgilenenlere ulaşmak hedeflenmiştir.

Alıcı satıcı buluşmasını temin etmek için muhtelif araçlar kullanıyoruz.Özellikle internet üzerinde, sosyal medyayı da kapsayacak platform oluşturduk, geliştiriyoruz. 29 yıl önce Marmaris'in ilk online sitemi ile 40 danışmanlık kuruluşunu birbirine bağlayan sistem, yerini; bugün binlerce emlakçının haberleşebildiği teknolojiye bıraktı. Şirket önemli sloganımızdan birisi Danışmak Kazandırır; diğeri ise; Pusulanız Doğru Bilgi Olsun. İstek, soru için bize Ulaşın sayfamızı kullanabilirsiniz. Armutalan satılık daire yanısıra satılık arsa yazlık konut arsa tipi gayrimenkul bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan dubleks daire linkine tıklayınız.