Orhaniye Satılık Konut

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

İlan:698 - Satıldı

Marmaristen araçla 20-25 dakikalık mesafede bulunan Orhaniye satılık villa. Butik otel olarak kullanma olanağı vardır. Yola cepheli, resmi tapulu, ruhsatlı gayrimenkul özelliğine sahiptir. Çevresi doğa manzaralıdır. Bakımlı florası bulunan bahçede yüzme havuzu vardır. 685m2 arsa içinde, dokuz yatak odası, üç banyo tuvalet, farklı ünitelerden oluşan değerli satılık konutönemli fırsattır. Sitemiz üzerinden Marmaris Emlak haberleri ve fırsatlarını takip edebilirsiniz.

orhaniye satılık villa
orhaniye emlak
satılık villa

Orhaniye satılık villa ilanındaki konut ayni zamanda butik olarak kullanılma avantajına sahiptir.

Orhaniye Mahallesi

2014 yerel seçimleri ardından Mugla Büyük Şehir Belediyesi ilan edildi. Orhaniye Köyü de mahalle statüsünde Marmaris Belediyesine bağlandı.

Daha önce İl Özel İdare Müdürlüğü, yasal inşaat izinleri veren yetkili konumundan kapatıldığı için yetkisi Belediyeye verildi.

Kadastro çalışmalarının nerede ise tamamı, tamamlanan Orhaniyede parseller resmi tapuludur.

Datça Bozburun plan hükümleri kapsamında olan Orhaniye Mahallesi , 1/25.000 ölçekli Revizyon planı ile kaçak yapılaşmanın önlendiği döneme girmiştir.

Depreme dayanıklı ve kontrollü, belirli kurallara dayanan yapılaşma sürecinin yaşanması beklenmektedir. Toprak kanununda yapılan değişiklik de bölgenin dokusunu korumaya yönelik önemli etmen olmuştur.

Marmaris Gonenc Emlak

Şirketimiz 1994 yılından bu yana gayrimenkul satış danışmanlık hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Orhaniyede muhtar senedi ile gayrimenkul satış günlerinden bu güne satılık arsaları sektöre sunmaktayız.

Aktif portföyümüzden seçilen ilan bilgileri düzenli güncellenerek sitemizde sunulmaktadır. Satılan veya satıştan kaldırılan ilanlar özenle takip edilir. Yeni ilan bilgileri ise, sosyal medya hesaplarımızdan duyurulur.

2008 yılından beri yayınladığımız Marmaris Emlak Bülteni düzenli olarak her üç ayda bir Marmaris Emlak sektörü hakkında analiz raporu yayınlamıştır. 2015 yılından itibaren istekler üzerine gonencemlakblog.com sitemiz ihtiyaçlara göre haftalık aylık makaleler ile sektör nabzını tutarak ilgilenenlere sunmaktadır. Fiyat analizleri, duyurular, piyasaların durumu ve Tuik istatistiklerinin değerlendirmeleri, sektördeki gelişmelerhakkında makaleler verilmektedir.