Marmaris Satılık Ev

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

İlan:693 - Satıldı

Marmaris merkezde çarşı yanı net 160m2 arsa üzerinde iki katlı ev satışa çıkarıldı. Yıkıldığı zaman iki dükkan,2 daire ve dubleks daire olmak üzere altı gayrimenkul yaılabilir. Bitişik nizam imarlıdır. 3.5 kat yasal izin vardır.Ancak, revizyon planında çekme mesafeleri değiştiğinden inşaat ruhsatı verilmemektedir. İlan resimlerine restorasyon sonrası resimleri konulmamıştır.Gayrimenkul yatırımı açısından fırsat olarak değerlendirilmektedir..

marmaris satılık ev
marmaris emlak ilanı
satılık bina

Gonenc Emlak şirketisatılık ev bina konut ilgileri ile Mugla Marmaris emlak satilik kiralık gayrimenkul ilanlarını sunmaktadır. Portföyümüz üzerinde önemli gayrimenkul ilanı sektöre duyuruldu.

Ticari ve konut imar alanında bulunan müstakil ev, şahıs adına tapuludur. Satın alınmasında konut kredisi opsiyonu kullanımı mümkündür.

Marmarisin kalbi çarşı yanı merkezde müstakil bina yıkılarak yerine yenisi yapıldığında; iki dükkan, 2 daire ve dubleks olmak üzere altı tane ayrı tapudan oluşan gayrimenkul elde edilebilir.

İstenilirse, giriş tek dükkan üzeri konut veya komple tüm bina işyeri cins tahsisi yapılabilir. Muhtelif kullanım avantaj potansiyeli vardır.

Yat Limanı'na, Okula, çarşıya, alışveriş merkezine, yakındır. Bu hali ile az giderle kira getirisi sağlanabilir.

İş kolu açısından muhtelif sektörlere uygundur. Kuyumcu, gümüş dükkanı, sigortacılık, cafe, ofisler için kullanım mümkündür.

Lokasyon olarak bulunulan mevki 1/1000'lik uygulama imar planı tamamlanmış, son net parsele dönüşmüştür.

Arsa bulmak mümkün olmadığından, artık eski binalar yıkılarak, inşaat parseli elde edilmektedir.

Marmaris merkez ve sahil boyunca doğal dönüşüm dediğimiz süreç son beş yıl önce başlamış ve artan hızla sürmektedir.

Çarşı içinde olmadığından ulaşım, park sorunu asgari seviyede olması önemlidir.

Gönenç Emlak Şirketi

Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulan şirketimiz, Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Yeni sitemiz, seçilen ilanları daha farklı ve zengin içerikle sunmaktadır. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr güncel gayrimenkul ilan bilgisini 3000 adet üzeri resim eşliğinde vermektedir. Site içi arama motoru kullanarak aramaları filtreleme yaparak seçebilmek mümkündür. İlgi gören , bize göre diğerlerinden bir adım öne çıkan ilanları bu nedenle izleyiciye seçerek sunmak istedik. Her ilanın başındaki numara ana sitemizle aynidir. Alıcı satıcı buluşma platformu olan internet üzerinden aktif portföy yansıtılmaktadır.