Armutalan Satılık Ev

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Armutalan Camiavlu

İlan:709 - Satıldı

Araçla merkezden 10-15 dakikalık mesafede bulunan Armutalan satılık ev ilanı Marmaris gayrimenkul sektörü için şirketimiz tarafından sunuldu.Site içindeki konut, yola cepheli olup evin önünde dolmuş durağı bulunmaktadır. Bu nedenle ulaşımı kolaydır. Satılık konut gün boyunca güneş görmektedir.

armutalan satılık ev
marmaris satılık daire
satılık konut

Evin giriş katında, balkonlara çıkışı bulunan salon, kapalı mutfak yer alır. İkinci kat, ahsap yapılı merdivenle çıkılınca sahanlık, üç yatak odası, banyo tuvalet sizi karşılar. Üç adet balkon bu katta kullanıma hazırdır. Merdivenler takip edildiğinde ise oldukça geniş kullanım alanına sahip çatı odasına ulaşılır.

Gayrimenkul satın alınırken en önemli husus lokasyondur. Diğer özellikler yaş, metraj, ardından gelen diğer özelliklerin olduğunu belirtelim. Emlakın değeri belirlenirken, arsa kıymeti, bina değeri toplamı fiyatı oluşturur. Satılık ev bu anlamda avantajlı konuma sahiptir.

Evin giriş katında, balkonlara çıkışı bulunan salon, kapalı mutfak yer alır. İkinci kat, ahsap yapılı merdivenle çıkılınca sahanlık, üç yatak odası, banyo wc sizi karşılar. Üç adet balkon bu katta kullanıma hazırdır. Merdivenler takip edildiğinde ise oldukça geniş kullanım alanına sahip çatı odasına ulaşılır.

Satılık ev giriş katında tüm pencereler dekoratif demir ile güvenlik tesis edilmiştir. Pencereler pen serisinden imal edilmiştir. Kiracı çıktığı için, boya badana yapılarak hemen aile taşınabilir.

Her evin bahçesi ayrıldığından özel kullanımdadır. Emekli, çocuklu aileler için idealdir. Sitede yaz kış sürekli yaşayan aileler ikamet etmektedir.

Evi görmek isteyen taliplere randevu alarak şirket yetkilisi tarafından yer gösterme yapılır. Bu işlem; T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 08/07/2003 tarih, 59 Nolu tebliği'nin K.1 Blüm 1 ve 7'nci maddesi gereğince yapılır. Ücret alınmaz. Yer gösterme tutanağı tanzim edilerek, ev gösterilir, bilgi verilir. Satılık ev hakkında istek,sorularınızı lütfen iletiniz. her zaman dediğimiz gibi pusulanız doğru bilgi olsun.

Gönenç Emlak Şirketi

Şirketimiz 1994 yılında kurulmuştur. Ayni tarihte kurulan Marmaris Ticaret Odası' nın kuruluşundan beri üyesiyiz. Türkiye güney sahillerinde Muğla çevresi 29 yıl üzerinde süredir aralıksız olarak profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.