Marmaris Satılık Villa

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

İlan:692 -Satıldı

Marmaris Uzunyalı'da plaja, ana caddeye, alışveriş merkezine yakın, önemli lokasyonda satılık villa. Özel bahçe araç park yeri bulunan müstakil ev avantajlara sahiptir. Bakımlı, pencereleri dekoratif demir ile güvenlik tesis edilmiş olan satılık villa, gün boyu güneş görür. Konut kredisi için uygundur.

marmaris satılık ev
marmaris emlak
satılık villa

Satılık villa lokasyonu, müstakil ev tipi gayrimenkul bulmanın çok güç olduğu mevkidir.

Zamanında yapılmış olan eski iki katlı evler yıkılarak çok katlı konutlar yer aldığından agırlık dairelerdedir.

Plaja bu kadar yakın ve üstelik özel bahçeli müstakil ev nadir bulunmaktadır.

1/1000'lik imar gören parsel, yol terklerinden sonra kalan metrajının küçülmesi nedeniyle, evin yıkılarak yerine çok katlı bina yapılması mümkün değildir. Bu nedenle yap sat için uygun değildir.

Bahçe kullanımı en uygun şekilde tanzim edilmiştir. Kapalı garaj yanısıra alet edevatların bulunduğu müştemilat kullanım avantajına sahiptir.

Önemli alan mermer zemin olarak dikkat çekmektedir. Pergule ile veranda etkisi sağlanmıştır. Salonda ayrı mutfak açık konuma getirilmiş, yaşam alanı ise düşük banket ve bahçe katı ile giriş düzeyine getirilmiştir. Faal durumda şömine fonksiyoneldir. BBQ vardır.

Plaja 300m, okula, alışveriş merkezine, yakın olan villa 228 metrekare arsa içinde yer almaktadır. Kat mülkiyeti tesis edildiğinden konut kredisi opsiyonu satın almak için değerlendirmek mümkündür.

Klimalar ısıtma soğutma için, izole edilmiş konutta mevcuttur. Dört yatak odası, ebeveyn banyo wc, master banyo bulunan Marmaris satılık villa şirket yetkilisi tarafından randevu alınarak gösterilir. Bu işlem prosedüre uygun gerçekleştirilir. İlan hakkında daha çok bilgi ve resim için isteklerinizi bize ulaşın sayfasından iletebilirsiniz.

Emlak İlanları

Şirketimiz aktif portföyünden seçilen ilanları güncel bilgilerle vermektedir. Güncellemeler periyodik olarak yapılmaktadır. Yıllardan beri özenle üzerinde durulan bilgilerin doğru, taze olması dikkatle, döngü içerisinde sürdürülmektedir. Eski kayıtlar silinir ve yeni ilanlar yayına verilir. Son kayıt edilen ilanlarımız, şirketimiz adına açılan sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.

Bu ilana ait emlak video izlemek için tıklayınız.