Marmaris Satılık Villa

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Armutalan Satılık Ev

İlan:661 - 12.500.000-TL

Armutalanda 746m2 deniz gören parsel üzerine inşa edilen müstakil ev satışa sunuldu. Armutalanın merkezinde, ana caddeye yakın, ulaşımı kolay, güneş gören ev konut kredisi kriterlerine de uygundur. Bakımlı bahçe, araç park yeri bulunan satılık villa, oldukça fonksiyonel yüzme havuzuna sahiptir.Giriş katı doğrudan bahçeye,yüzme havuzuna açılmaktadır. Çamaşırhane ve hobi odası bölümü vardır.

marmaris satılık villa

satılık emlak

marmariste satılık ev

Deprem yönetmeliği kriterlerine uygun projelendirilerek, tamamlanan konut,kat mülkiyeti tesis edilmiş olup, şahıs tapuludur. %30 imarlı parseldeki bina 800m2 kapalı kullanım alanı ile dikkat çekmektedir.

Yola cephe sınırı bulunan, meyilli parseldeki arsada, kod farkı avantajı kullanılmıştır. Giriş bölümü avantajı değerlendirilmiştir.

Üst katlardan deniz görülmektedir. Bina, giriş, iki kat ve çatı ile dört kattan oluşmaktadır. Güneye denize bakan cephesi vardır. Arkası orman manzaralıdır.

Villa girişinde, geniş antre yer alır. Sömineli büyük salon, her kat için banyo wc, yapılmıştır.

Villa yatak odaları, geniş, kullanıma uygun yapılmıştır. Her yatak odası dış cepheye açıktır. Ev gün boyu güneş almaktadır.

Müstakil ev çatı katı çok geniş teras balkona sahiptir. Kapalı mutfak Marmaristeki konut standartlarının üstünde büyüklüktedir.

Gayrimenkul için yer göstermesi şirketimiz yetkilisi tarafından yapılacaktır. Yer gösterme işlemi için ücret alınmaz.

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/7/2003 tarili ÖSG-2003/59 nolu tebliği uyarınca, tutanak tanzim edilir, taraflarca imza altına alınır. Gonenc Emlak Marmaris satılık villa ve Mugla Marmaris emlak satılık ev konut arsa gayrimenkul ilan bilgisi sunmaktadır. İlanlar için bize ulaşınız.

Bu ilandaki villa hakkında ve diğer villalari için, buradan Marmaris satılık Villa linkine tıklayınız.

Emlak Konut

Şirketimiz Marmariste 1994 yılında Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur. Satılık villa ve Mugla Marmaris emlak satılık ev konut arsa gayrimenkul ilan bilgilerini düzenli güncelliyerek sunmaktadır. Villa inşaatına uygun Selimiye satılık arsa ilanlarına da sitemizde yer verilmektedir.

Marmaris satılık daire ile kiralık ilan duyurularını da izleyebilirsiniz. Şirketimizin adına açılmış olan sosyal medya hesaplarından bizi takip edebilirsiniz. Portföyümüzde aradığınız özelliklerde gayrimenkul bulamadığınız taktirde, isteklerinizi lütfen bize ulaşın sayfamızdan iletiniz. Sitemiz sürekli yenilendiği için size özel yeni kayıtlardan bilgi edinme önceliği avantajından yararlanmanız önerilir.