Marmaris Satılık Villa

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Satılık Emlak Konut

İlan:36 - (Satıldı)

Marmarisin merkezine araçla dört dakilada ulaşılabilen lokasyonda satılık ev Marmaris emlak piyasasına sunuldu.. Villa; ayni mesafelerde, alışveriş merkezi, okul, marina,yat limanı, plaj, banka şubeleri vardır. Doğa, orman manzaralıdır. Marmaris gayrimenkul piyasasında ender yüksek metrajlı konut olması dikkat çekicidir.945m2 arsa içindeki villan%15 tax, %30 kaks imar planı kapsamında yasal ruhsat alınarak natamam bekletilmektedir.

marmaris satılık villa

satılık emlak

marmariste satılık ev

Satılık villa iç mekanklarının düzenlemesi, satın alacak aile isteklerine göre yapılması planlandığından anahtar teslim ertelenmiştir.

Zeminde hangi malzemenin, ne renkte kullanılacağı konusunda karar evde yaşayanların belirlemesinin daha doğru olacağı düşünülmüştür.

Mermer, parke, pen serisi, ahşap, aliminyum vb tercihler alıcı isteğine, beğenisine bırakılmıştır.

Çatı izole edilmiştir. Dış cephe; kaba, ince sıva, tamamlanmış, astar boyası atılmıştır. Su, elektrik tesisat projeleri TSE standartlarına uygun, onaylıdır.

Yeni deprem yönetmeliği şartları tamamen uygulanmıştır. Kapalı garaj, fonksiyonel özelliklere haiz yüzme havuzu projelendirilmesi öngörülmüştür.

Teknik özellikler olarak; satılık villa, 800m2 bahçe, 142m2 bina taban oturumu, Bodrum, balkonlar, çatı arası kullanımları ile rezidans 500m2 gibi yüksek metrajda alan kullanım avantajına sahiptir. Yatak da sayısı altı adet olarak planlanmıştır. Ancak; konut projesi tashih edilerek, dokuz oda sayısına çıkarılabilir.

Zemin bölümünde istenirse müştemilat tanzim edilebilir. Jakuzili bayolar, en-suit uygulamaları, şömine, kalorifer sistemi, klimalar, kapalı mutfak, salon, veranda, balkonlar mimar tarafından proje kapsamında belirlenmiş, özgün iç mimari ön düzenlemeleri yapılmıştır. Bu konuda karşılıklı görüşme taraflarca geliştirilecektir. Ev satın alınmasında Konut kredisi kullanımı mümkündür.

Marmaris satılık villa yer göstermesi şirketimiz yetkilisi tarafından yapılacaktır. Yer gösterme işlemi için ücret alınmaz. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/7/2003 tarili ÖSG-2003/59 nolu tebliği uyarınca, tutanak tanzim edilir, taraflarca imza altına alınır.Bu ilandaki ev hakkında daha çok bilgi için, buradan Armutalan satılık ev linkine tıklayınız.

Gönenç Emlak Marmaris

Şirketimiz Marmariste 1994 yılında Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur.Gonenc Emlak Mugla Marmaris satılık villa ve satılık emlak konut ev arsa gayrimenkul ilan bilgilerini düzenli güncelliyerek sunmaktadır. Marmaris satılık daire ile kiralık ilan duyurularını da izleyebilirsiniz.

İnter Aktif Bilgi Bankası niteliğindeki portföyümüzden seçilen ilan bilgilerinde video görüntüleri de kullanmaya başladık. Nitekim; sosyal medya platformunda duyurularımızla etkin kullanıla sunmaktayız. Şirketimizin adına açılmış hesaplardan ya da RSS özet akış sisteminden yeni ilan bilgilerini takip edebilirsiniz. Bize ulaşın sayfamızdan lütfen isteklerinizi iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.