Marmaris Satılık Daire

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Satılık Ev

İlan:689 -Satıldı

Marmariste Çarşıda denize yakın satılık ev. Üç katlı binanın üçüncü katında çatı katı ile birlikte dubleks konut. Marmaris satılık daire yüksek metrajı ile dikkat çekmektedir. Bu anlamda, ferah, kullanışlıdır. Konut kredisi kullanma olanağı vardır. Yat limanına, plaja, çarşıya, alışveriş merkezine, okula, taksi durağına yakındır.

marmaris satılık daire

satılık emlak konut ilanı

satılık ev

Daire girişinde geniş antr bulunmaktadır. Balkona çıkışı bulunan büyük salon aydınlıktır. Kapalı mutfak restorasyon sırasında ayrı mutfağa dönüştürülmüştür. Lavabo wc, oda, hol ile rahat kullanım temin edilmiştir.

Marmaris satılık daire üst katta, yatak odaları, banyo wc bulunur. Oldukça büyük teras balkon, kent manzaralıdır.

Tadilatla yenilenmiş olan konut, tamamen restore edilmiştir. Kaliteli işçilik görünmektedir. Daire zemininde birinci sınıf fayans kullanılmıştır.

Satılık daire, mutfakta ankastre, fırın, bym, monte edilmiştir. Kat mülkiyeti tesis edildiğinden konut kredisi kriterlerine uygunluk vardır.

Evi görmek isteyenlere randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından yer gösterme sağlanır. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 yılı tebliği uyarınca işlem karşılığı yapılır. Ücret alınmaz. Tutanak tanzim edilir. Bu ilan hakkında sorularınızı bize ulaşın sayfamızdan iletmeniz mümkündür.

Gönenç Emlak

Ticaret odası ile Marmariste ayni tarihte kurulan şirketimiz Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Gönenç Emlak Şirketi Marmaris Satılık daire emlak konut ilanları ile Muğla çevresi satılık kiralık gayrimenkul bilgisi güncellenerek verilmektedir.

Yeni kayıt edilen ilanlar aktif portföy üzerinden sunulmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızdan, RSS özet akış sisteminden, bloglarımızdan, duyurulmaktadır.

Portföyümüzde selimiye emlak sitesi arsalar hakkında seçilen ilanları yayınlamaktadır. Her üç ay düzenli olarak 2008 yılından beri sektör değerlendirmesi, piyasa analizleri Marmarisbox bültenimizde sunulmaktadır.