Marmaris Satılık Emlak

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Satılık Ev

İlan:646 - Satıldı

Armutalanda bağımsız parsel içerisinde kat mülkiyeti tesis edilmiş ikiz villa Şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı. Arsa %30 imarlı olduğundan, istenilen satış fiyatı makul düzeydedir. 30.000m2 arsada parseller üzerinde villalar yapılmıştır. Ancak; site değildir. Bu nedenle müşterek alanlar, ortak giderler bulunmamaktadır. Müstakil ev, ana caddeye yakındır. Konut ulaşımı kolaydır. Marmaris satılık ev fırsatlarımız devam etmektedir.

armutalan satılık villa
marmaris satılık ev
satılık müstakil ev

Evin girişinde gen,iş antre bulunmaktadır. Sağ tarafta aydınlık, şömineli, teras balkona çıkışı olan salon vardır.

Girişin karşı tarafında ise; kapalı mutfak yer alır. Mutfaktan balkona çıkılabilmektedir.

Antrede üst kata çıkılan traverten mermer merdiven altındaki boşluk kullanım alanı olarak kullanılabilir.

İkinci kat, sahanlık ile karşılar. Üç yatak odası, banyo wc, ön, arka tarafya gün boyu iki balkon bu katta yer alır. Sahanlığın üstünde çatıya çıkış , çatı altında kalan kullanım alanına ulaşmak üzere çıkış bırakılmıştır.

Evcil hayvan besliyen aileler için satılık ev idealdir. Çünkü; kat mülkiyetinde izin verilmektedir.

Doğa içinde, sakin yaşam özliyenlere yanıt veren, ayni zamanda kent konforundan da uzak olmayan lokasyondaki satılık müstakil ev randevu alınarak gösterilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/7/2003 tarihli tebliğine uygun olarak yapılır. Ücret alınmaz.

Satılık ilan hakkında daha çok bilgi için lütfen isteklerinizi bize ulaşın sayfasından iletiniz.

Gönenç Emlak Şirketi

Şirketimiz 28 yıl önce, Marmaris Ticaret Odası' nın kuruluşundan beri üyesidir. Şirketimiz Marmaris satılık emlak ve Mugla Marmaris emlak ilanları ile ev konut villa gayrimenkul hakkında düzenli güncellenen bilgiler vermektedir.