Marmaris Satılık Konut

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

İlan:588 Satıldı

Armutalan Camiavlu site içinde özel bahçeli konut. Komple tadilatla yenilenmiş olan satılık ev, dört yatak odası, mutfak, çift tuvalet banyo geniş salona sahiptir. Oldukça kullanışlı balkonlar, veranda vardır. Konut kredisi kullanılarak satın alma mümkündür. Yola cephelidir. Dolmuş güzergahında olduğundan ulaşım kolaydır.

marmaris satılık villa

satılık emlak

armutalan satılık ev ilanı

Armutalan Camiavlu mevkiinde bulunan satılık ev, yakın zamanda komple restorasyon görmüştür. Evin duvarları bırakılarak herşey yeniden yapılmıştır. Yenilenen satılık ev kat mülkiyet tapulu olduğundan konut kredisi kriterlerine uygundur.

Satılık ev yanın park, market, dolmuş durağı, okul bulunmaktadır. Evin yanından dolmuş geçtiği için ulaşım sorunu yoktur. Bahçeli ev gün boyu güneş görmektedir.

Çatı yağmur ve ısı için izole edilmiştir. Evde merdivenlerde mermer kullanılmış, ıslak zeminlerde birinci sınıf fayans kaliteli işçilikle kullanıma uygun yapılmıştır.

Ayni sitede tadilat görmemiş durumda, ana cadde üzerinde, daha geniş bahçeye sahip satılık diğer ev de alternatif olarak düşünülebilir.

Böylece konut tadilatı kendi isteğinize uygun olarak yapabilme şansınız olur. Hangi malzeme kullanılacağına siz karar vermiş olursunuz. Örneğin, mermer, parke, fayans gibi. Renk, kalite tercihleri de bütçenize göre kullanmanız mümkün olması önemli avantajdır. Fiyat çok cazip. Önerdiğimizi belirtelim. 210.000-TL evin bilgileri için Armutalan satılık ev linkine tıklayınız.

Gönenç Emlak Marmaris

Şirketimiz Marmariste Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur. Gönenç Emlak Mugla Marmaris emlak ilanları ve Armutalan satılık konut ev villa gayrimenkul bilgilerini sunmaktadır.

Aktif portföyümüzden seçilen ilanlar video görüntüleri de kullanılarak izleyiciye sunulmaktadır. Sosyal medya platformu etkin kullanılmaktadır. Bizi şirketimiz adına açılan hesaplardan veya RSS özet akış sisteminden takip edebilirsiniz. Lütfen isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletiniz. Danışmak kazandırır.