Marmaris Kiralık Daire

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Kiralık ev

İlan:652 - 3.000-TL ( 2023 Yılına Kadar Kiraya Kiraya Verildi )

Marmaristen Armutalan Siteler kiralık ev gayrimenkul sektörüne şirketimiz tarafından sunuldu. Sitedeki konut yola çift cepheli olup dolmuş durağına yakındır. Bu nedenle ulaşımı kolaydır. Kiralık ev gün boyunca güneş görmektedir. Plaja 200 metre mesafede olduğundan yazlık ev özelliğine sahiptir.

marmaris kiralık daire

kiralık emlak

marmaris kiralık ev ilanı

Kiralama Koşulları

Bir yıllık kontrat tanzim edilir. Taraflar anlaştığı taktirde sözleşme her yıl yeninilenerek uzatılır. Yasal kira artışı TUİK yıllık tüketici endeks oranı kadar yapılır. Kira ödemeleri mülk sahibi adına düzenlenen banka hesabına yapılır. Yasa gereği elden kiranın ödenmesi yasaktır. Alan ve veren ayrı ayrı cezalandırılır.Mülk sahibinin gayrimenkul sermaye iradı ödemesi kiracıyı ilgilendirmez. Elektrik ve su abonelikleri evi kullanan adına yapılır. Bu amaçla yapılan giderler kiracıya aittir. Ancak, zorunlu deprem sigorta poliçesi ödemesi ev sahibine aittir. Bir nüshası kontrat ile birlikte teslim eddilir.

Noterden düzenlenen tahliye taahhütnamesi sözleşme bitiş tarihine bağlı olarak yapılır. Karşılıklı görüşmede sözleşme için diğer anlaşılan hususlar kontrata eklenir. Bir aylık kira tutarındaki depozit evin tesliminde sorun bulunmaz ise iade edilir. Önemli olan her iki tarafın haklarını gözeten adil sözleşmenin sağlanmasıdır. Ancak iyi niyet olmaz ise yasal süreç uzun sürdüğü için mağduriyet yaşanır. Bu nedenle mülk sahiplerinin kız verir gibi seçici olduğu bilinmektedir. Malesef fiyatlar yüksek seviyede olmaya devam etmektedir. Mucbir sebebler haricinde bu durumun süreceği izleniyor. Kiralık konut açığı kapatılamadığı için sorunun yarın çözümlenmesi umudu yok gibi görünüyor.

Acil konut arama dışında lütfen isteklerinizi iletiniz. Size uygun yeni kiralık ev ilanı kayıt edilmeden önce size bildirilir. Bilgi edinme öncelik hakkı avantajdır. Bu avantajdan yararlanmanız önerilir.

Muğla Marmaris emlak ilanları ve Marmariste kiralık daire ile satılık kiralık gayrimenkul bilgisi verilmektedir.