Marmariste Kiralık Ofis

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Kiralık Ofis Dükkan İşyeri

İlan:600 - Aylık 25.000-TL

Marmaris'in yıl boyu en işlek Yeniyol Caddesi üzerindeki apartmanın ikinci katında bulunan 80m2 dükkan kralıktır. Ayrıca 35m2 teras balkonu bulunmaktadır. Muhasebe bürosu, mimalık ofisi, haritacılık, bilgisayar servisi, sigorta acenteliği gibi iş kollarına uygundur.

marmaris kiralık daire

kiralık emlak

marmaris kiralık ev ilanı

Aylık kira ödemedir. Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Yapı kullanma izin belgesi bulunan, kat mülkiyeti tesis edilmiş olan işyeri, tapu cins kaydı büro olarak tescillidir.

Ruhsat alma konusunda sıkıntı bulunmamaktadır. Ancak; güvenli alışveriş gereği, Belediye Ruhsat İşleri servisinden ön onay almak gereklidir. Yapılacak müracatta belgeler verilirken ne iş yapılacağı açıkça belirtilmelidir.

Gerekli izin alındıktan sonra kontrat tanzim edilir. Kiralama koşulu olarak; elektrik ve su abonelikleri kiracının adına yapılır. Bir aylık kira tutarı kadar depozit banka hesabına, ilk ay kira ile birlikte ödenir.

Stopaj kiracıya ait olup kira tutarı netdir. Her yıl yenilenen yıllık kira kontratı ile işyeri teslim edilir.

Aktif portföyden seçilen ilanlar Gonenc Emlak portföyünden seçilerek verilmektedir.

Mugla Marmaris Emlak merkezde kiralık işyeri ilanları ve satılık kiralık daire ev villa gayrimenkul bilgileri sunulmaktadır. Soru ve isteklerinizi, bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.