Kiralık Daire Ev Konut

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

İlan:641

Kiraya verildi. Sözleşme yenilenmez ise tekrar kiraya verilevektir.

Armutalan Siteler'de, bahçeli kiralık konut. Komple tadilatla yenilendi.Üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunan daire yola çift taraftan cepheli, üç tarafı açıktır. Daire plaja 200 metre mesafededir. İki yatak odası, geniş salon, banyo wc, balkonda BBQ vardır. Ev gün boyu güneş görür. Dolmuş güzergahında olduğundan ulaşım kolaydır.

marmaris satılık villa

satılık emlak

armutalan satılık ev ilanı

Kiralık daire girişinde çelik kapı, pencereler pen serisi, ısı cam, banyoda kuvet, elektrikli yeni sohben özellikleri sayılabilir. Kartonpiyer, perde kornijleri kullanıma hazırdır.

Kiralama koşulları; aylık peşin, gününde, düzenli ödeme istenmektedir.

Yıllık kira kontratı tanzim edilir. Kontrat bir sureti vergi dairesine verilir.

Kira ödemeleri yasa gereği ev sahibinin bildirdiği banka şubesine yapılacaktır. Depozit makbuz karşılığı alınır veya ayni hesaba yatırılır. Elektrik, su abonelikleri kiracı adına yapılır.

Kiralanacak konut, randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından gösterilir.

Yer gösterme işlemi, T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı' nın 2003/59 sayılı tebliğine uygun olarak gerçekleşir. Daire iki nüsha tutanak tanzim edilerek konut gösterilir, bilgi verilir.

Gönenç Emlak

1994 yılından beri güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından verilmektedir.

Gonenc Emlak Mugla Marmaris emlak ilanları ve kiralık konut ev gayrimenkul ilanları ev kiralama bilgilerini sunmaktadır. İlanlarımız düzenli güncellenerek yenilenmektedir.

Kiralık daire konusunda çok ciddi sıkıntı yaşanmaktadır. Bu nedenle; aradığınız daire özelliklerini, mevki, oda sayısı, vb. belirterek talebinizi iletmenizde yarar olduğunu belirtelim. Yeni kayıt edilen ev ilanları için bilgi edinme öncelik avantajı kazanmanız önerilir.

Sosyal medya platformundan şirket adına açılmış hesaplarımızdan bizi takip edebilir, duyuru, ilan ve sektör haberlerini izleyebilirsiniz. Bu ilan hakkında daha çok resimleri görmek, bilgi edinmek amacıyla buradan kiralık ev linki ile ulaşabilirsiniz.