Armutalan Satılık Villa

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Satılık Villa

İlan:715 - Satıldı

Armutalan merkezde ikiz villa yeni yılın fırsatı olarak şirketimiz tarafından gayrimenkul sektörüne sunuldu. Doğa, orman manzaralı konut, önü kapanmaz önemli lokasyonda bulunmaktadır. Popüler mevkideki ev gün boyu güneş görür. Armutalan dolmuş durağı, güzergahı yakın olduğundan ulaşım kolaydır.

armutalan satılık villa
marmaris satılık ev
satılık müstakil ev

Konut kredisi kriterlerine uygun ev banka kredisi kullanılarak satın alınabilir. Villanın sahip olduğu yüksek kullanım metrajı ciddi avantajdır.

Yakın zamanda tadilat projesi onaylanarak, komple restorasyon ile ev yenilenmiştir. Lokasyon, metraj, restore edilme nedenleriyle tarafımızdan tavsiye edilerek önerilen gayrimenkul kategorisindedir.

Kullanım avantajlarına gelince; belirtilen parametreler yanında müştemilat olarak yararlanılan bağımsız bölüme de sahip olunmasını ifade edelim. Önde balkon, salon, oda, amerikan mutfak,banyo wc ibaret müştemilat, istenirse girişi ayrı olduğundan daire olarak kiraya verilebilir. Bu anlamda ekonomik getiri de sağlanabilir.

Gayrimenkul satın alınırken en önemli husus lokasyondur. Diğer özellikler yaş, metraj, ardından gelen diğer özelliklerin olduğunu belirtelim. Emlakın değeri belirlenirken, arsa kıymeti, bina değeri toplamı fiyatı oluşturur. Satılık ev bu anlamda avantajlı konuma sahiptir.

Armutalan satılık villa, giriş katında, balkonlara çıkışı bulunan salon, kapalı mutfak yer alır. İkinci kat, ahsap yapılı merdivenle çıkılınca sahanlık, üç yatak odası, banyo wc sizi karşılar. Üç adet balkon bu katta kullanıma hazırdır. Merdivenler takip edildiğinde ise oldukça geniş kullanım alanına sahip çatı katına ulaşılır. Banyo yatak odası geniş teras balkon banyo wc kullanıma uygun tasarlanarak yapılmıştır. Çatıda izolasyon yapılmıştır. Güneş enerji sistemi vardır. Teras panaromik manzarası ile dikkat çekmektedir.

Bahçe bakımlıdır. Teraslama özelliği, yetişmiş ağaçlar, üstü kapalı yasam alanı düzenlemesi yapılmıştır.

Armutalan satılık villa yapı kullanma izin belgesi alındığından konut kredisi kullanmaya uygundur. Armutalan satılık villa için yer gösterme işlemi; T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 08/07/2003 tarih, 59 Nolu tebliği'nin K.1 Blüm 1 ve 7'nci maddesine uygun yapılır. Bu işlem nedeniyle ücret alınmaz. Yer gösterme tutanağı tanzim edilerek, ev gösterilir, bilgi verilir. Satılık ev hakkında istek,sorularınızı lütfen iletiniz. Her zaman dediğimiz gibi pusulanız doğru bilgi olsun.

Gönenç Emlak Şirketi

Şirketimiz ayni tarihte kurulan Marmaris Ticaret Odası' nın kuruluşundan beri üyesidir. Gönenç Emlak Şirketi Armutalan satılık villa ve Mugla Marmaris emlak ilanları ile satılık gayrimenkul hakkında bilgi vermektedir. Konut kredisi uygun Marmaris satılık daire arsa ilanları için duyurularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Türkiye güney sahillerinde Muğla çevresi 29 yıl üzerinde süredir aralıksız olarak profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.