Selimiye Satılık Arsalar

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Satılık Gayrimenkul

İlan:699 - 55.000.000-TL

12.829m2 Marmariste Selimiye Mahallesinde satışa çıkarılan gayrimenkul, şirketimiz tarafından sektöre sunuldu. resmi tapulu emlakın yüksek metraja sahip olması önemli avantajdır. Marmaristen araçla 45 dakikalık mesafede bulunan Selimiye mahallesi'ndeki arazi nerede ise bir boydan kadastro kayıtlı yol sınr cephelidir. Arsa hisse tapuludur. Tüm hissedarlar vekaletleri bir hissedar üzerine vermiştir. Selimiye satılık arsalar için satış konusunda, alıcı ile sahipleri güvenli alışveriş için karşılıklı olarak görüştürülecektir.

marmariste satılık arsa

Selimiye arsa ilanı

Selimiye de satılık arsa

İmar durumunu geçmişinden bu güne ele alalım. Köy statüsünde bulunduğundan Mugla bayındırlık İl Müdürlüğüne bağlı olarak işlemler yapılırken 2008 yılında değişiklik yaşandı.

İl Özel İdare Müdürlüğünün Geçiş Donemi Yapılaşma Koşulları G.D.Y.K. yönetmeliği üzerine kriterlere uygun araziler arsa statüsü kazandı. İnşaat ruhsatları ve yapı kullanma izin belgelerinin temini mümkün oldu.

30 Mart 2014 seçimleri ardından Özel İdare kaldırıldı. Mugla Büyük Şehir belediyesi oldu. Bu kez, Selimiye'nin Köy statüsünden çıkarılması ve Mahalle konumuna yasa gereği getirildiği görüldü. Yetki Marmaris Belediyesi'ne verildi.

Bu arada 1/25 .000 ölçekli Datça Bozburun Revizyon Planı askıya çıkarıldı. Yapılan itirazlar değerlendirildikten sonra ikinci kez askıya çıkarıldı ve onaylandı.

Çekek yeri kavramı açılarak imalat, bakım onarım özellikleri de yeni planda yer aldı. Satışa çıkarılan arsa, leke içinde kalmaktadır. Lokasyon, metraj özellikleri ile yatırımcılara uygundur.

Randevu alınarak gayrimenkul yerinde gösterilir. Bilgi verilir. Bu işlemler T.C.Sanayi Bakanlığı'nın yürürlükte olan 2003 taihli tebliğine uygun yapılır. İşlem tutanak ile taraflarca iki nüsha düzenlenen Yer Gösterme Belgesi tanzim edilerek gerçekleştirilir.

Gönenç Emlak Marmaris

Ticaret Odası'nın Marmariste 1994 yılında kurulması ile şirketimiz ayni tarhte faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan beri ayni tarihte profesyonel danışmanlık hizmeti kurumsal olarak verilmektedir.

Düzenli olarak portföyümüz güncellenmektedir. Portföyden seçilen ilanlarda; Mugla Marmaris Selimiye satılık arsalar ve Marmaris emlak ilanları ile arsa arazi tarla villa imarlı gayrimenkul bilgisi sunulmaktadır. Ayrıca, ev daire konut müstakil ev yazlık ev arsa arazi tarla tipi gayrimenkullerin ilanları verilmektedir.Sosyal medya üzerinden son kayıt edilen ilanlarımıza ulaşmanız mümkündür.