Satılık Arsa Villa

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

İmarlı Parsel

İlan:707 -( Satıldı )

410m2. Orman manzarasına sahip arsa. Özellikle villa inşaatı için ideal olan parsel imarlıdır. İki katlı bina inşaatına uygun olan arsa %15 Taks %30 Kaks inşaat izinlidir. Düz arazi özelliğinde olduğu için, maliyet avantajı vardır. Komşulardan üçer metre, yoldan beş metrelik çekme mesafesi bulunmaktadır.Gayrimenkul yatırımcısı için ideal fırsattır.

marmaris satılık arsa

Çekme mesafelei içerisinde kalan alanda 82m2 tabana oturan villa inşaatı yapılabilir. İstenilirse; villa yerine, alt katı daire, üst katı dubleks daire, girişleri ayrı iki konut yapılabilir.

Datça Bozburun plan hükümleri ile uyumlu uygulanan imar planında 1/1000 ölçekli çalışmalar tamamlanmıştır. Tapu şahıs adına müstakildir.

Mevcut planlara göre bahçe duvar yüksekliğinden, mimari yapı tipine kadar mevzuat bellidir.

Bina çatı yapma zorunluluğu vardır. Yasal açıdan iki katlı binaya inşaat ruhsatı verilmektedir.Parsel tek cepheden kadastro yoluna sınırdır. Önü kapanmaz özelliktedir. çekme yapıldıktan sonra kalan alanda, kurtarıyorsa yüzme havuzu yapmak mümkündür.

Parselin çevresinde villalar ve butik siteler yer almaktadır. Orman manzaralı satılık arsa, net parsel olduğundan, herhangi terk veya şuyu bulunmamaktadır.

Parselin yerinin gösterilmesi,ayrıntılı bilgi verilmesi yer gösterme tutanağı düzenlenerek şirket yetkilisi tarafından yapılır. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 nolu tebliğine uygun gerçekleştirilir. Ücret alınmaz. Güvenli alışveriş gereği olarak alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi prensibimizdir.

Marmaris Satılık Emlak

Şirketimiz gayrimenkul sektöründe, Türkiye güney sahilleri satılık kiralık emlak ilanları yayınlamaktadır. Aktif portföyümüz düzenli olarak güncellenerek, yenilenmektedir. Portföyden; satılık arsa villa ve Mugla Marmaris emlak ilanları ile kiralık satılık yazlık konut ev imarlı gayrimenkul bilgileri veriliyor. Seçilen ilanlarda vide görüntüleri eşliğinde detaylı bilgiler izleyiciye sunulmaktadır. Sadece arsalar değil; Beldibi Armutalan Marmaris satılık daire konut kredisi uygun ev kiralık daireler ilan sayfalarımızda izlenebilir. RSS veya sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.