Selimiyede Satılık Arsa

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Selimiyede İmarlı Parsel

İlan:700 - 4.500.000-TL

717m2'lik metraj parsel. Deniz manzarasına sahip Selimiyede satılık arsa. Villa inşaatına uygun olan parsel, sahilden 130m mesafede, ana yola ise 60m mesafededir. Kadastro yoluna parselin bir cephesi boydan sınıra sahiptir. Çekme mesafelerinin kurtarması ile yüzme havuzu yapılabilir. Metrajı, lokasyon açısından avantajlı parseldir. Portföyümüzden Mugla Marmaris Emlak Selimiyede satılık arsa ilanları ile kiralık satılık yazlık konut ev imarlı arsa gayrimenkul bilgisi verilmektedir.

marmariste satılık arsa

satılık arsa ilanları

Selimiye satılık arsa ilanları

Arsanın imar durumunu özetleryelim. Selimiye Köyü 1989 yılı başlayan kadastro çalışması ile günümüzde nerede ise tamamen resmi tapula sahip olmuştur. Zilliyetlik veya cumhuriyet tapuları değişmiştir.

Mugla Bayındırlık Bakanlığı İl İmar Müdürlüğü tarafından çalışmalar yürütülmüştür. Datça Bozburun plan hükümleri geçerlidir.

Ancak 2008 yılı çıkarılan G.D.Y.K (Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları) yönetmelik gereği Selimiyede ev apart otel inşaatına uygun kriterlerdeki parsellere inşaat ruhsatı verilmiştir.

İl Özel İdare Müdürlüğü yönetmeliği olumlu sonuçlar vermiştir. Yapılaşmanın hızlandığı, buna mukabil kaçak yapı önüne geçildiği görülmüştür.Yasal villa, apert inşaatları bölgeye ilgiyi arttırmıştır.

30 Mart 2014 tarihinde Muğla Büyük Şehir Belediyesi ilan edilince, Özel İdare kapatıldı. Selimiyede İmar çalışmaları için Marmaris Belediyesi yetkilendirildi. 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı bir ay sonra askıya çıkarıldı.

İtirazlar değerlendirilerek yeniden askıya çıkarılan planın daha sonra onaylanması ile yeni aşamaya başlanıldı.

İlanımızda yer alan Selimiyede satılık arsa için, imar durum belgesi, inşaat ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi, belediye tarafından verilir.

Marmaris Selimiye

Şirketimiz 1994 yılında Marmariste Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur.Şirketimiz kurucuları 1992 yılında francheising alarak işlettikleri firma ortaklığından ayrılarak kendi aile şirketini oluşturarak bu güne kurumsal profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

25 yıl üzerinde süredir Selimiyede satılık arsa ve gayrimenkul satış süreci yönetiyoruz. 2008 yılında selimiye emlak sitemizi şirketimiz şubesi olarak yayına başlattık. Kapsamlı bilgilerin yer aldığı sitemizde şirket portföyünden seçilen ilanlar, duyurular, haberler yer almaktadır.

Son kayıt edilen satılık ilanlarımızı, sitemizden, Bülten ve sosyal medya üzerinde adımıza aılan hesaplardan takip edebilirsiniz. Bölgedeki gayrimenkul piyasası ve sektör haberleri için; gonencemlakblog.com sitemiz kapsamlı içerikle sunulmaktadır. Yorum ,eleştiri açıktır. istediğiniz sorun ve konuların gündeme alınmasına, gelişime katkıda bulunabilirsiniz. Selimiyede satılık arsa hakkında daha çok bilgi için bize ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca Beldibi Armutalan villa imarlı arsalar, konut kredisi uygun yazlık konut kiralık ilan bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.