Armutalan Satılık Arsa

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Satılık Arsa

İlan:138 - (Satıldı)

428m2. Armutalan satılık arsa. Yola cepheli, orman manzaralı, parsel. Villa inşaatı için ideal arsa. İki kat yasal inşaat izini alınabilir. Yamaçta olduğundan kod farkı avantajı kullanılabilir. %20 taks %40 Kaks kapsamında, yoldan beş metre, komşulardan üçer metre çekme mesafesi içinde kalan inşaat alanında ev, yüzme havuzu, araç park yeri yapılabilir.

marmaris satılık villa

Orman manzaralı satılık arsa imar koşulları, yollardan beş metre, komşulardan üç metre arka bahçe h/2 tepit edilmiştir.

Çekme mesafelerinden sonra kalan inşaat alanı içinde taban katsayı oranında bina oturumu belirleniz.

Yüzme havuzu yapılması çekme mesafelerinden kultardığı alanda yer alabilir.

Yasal olarak iki kat izin verilmiştir. Çatı yapılabilir. Datça Bozburun plan hükümlerine tabi olan Marmaris Armutalan da 1/1000 lik çalışma tamamlanmıştır. Bölgede artık, inşaat yapılmasına olanak veren parseller son derece azalmıştır. Fiyatlarda yükselme arz daralması nedeniyle yüksek seviyelerdedir. Gerileme şansı da bulunmamaktadır.

Randevu alınarak, satılık arsa gösterilir. Bu işlem şirket yetkilisi tarafından prosedüre yugun yapılır. 2003 tarihinde, T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın tebliği gereğinde, tutanak tanzim edilerek yer gösterme bilgi verilerek tamamlanır. Bu yapılan işlemden ücret alınmaz.

Marmaris Gonenc Emlak

Türkiye güney sahillerinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti aralıksız verilmektedir. 20 yıl üzerinde süreden beri satılık kiralık gayrimenkul pazarlama, satış süreci yönetimi, danışmanlık bazında faaliyetimiz sürdürülmektedir.

Şirket ana portföyünden 700 üzerinde ilan 3000 civarında resim resmi sitemiz gonencemlak.com.tr sayfalarından yayındadır. Gonenc Emlak Şirketi Armutalan satılık arsa ve Mugla Marmaris emlak ev daire villa konut imarlı gayrimenkul ilan bilgileri düzenli güncellenerek vermektedir. İzlediğiniz sitemiz ayni ilan numarası ile etiketlenmiştir. Farklı içerik, anlatım ile bilginiz çeşitlendirilerek zenginleşmesi hedeflenmiştir. GonencEmlakBlog.com sitemiz blog yazılarıyla piyasa bilgilerini açıklamaktadır.

Sosyal medya üzerinde şirketimize ait açılmış olan hesaplardan yeni kayıt edilen ilanlar duyurulmaktadır. RSS özet alış sisteminden bizi izleyebilmeniz mümkündür. Marmaris Emlak Bülteni ücretsiz üyelikle, ilan, piyasa analiz raporları, fiyatlar ve sektör haberleri sunmaktadır. Bazı mülk sahipleri satışa çıkarılan gayrimenkul hakkında afiş, resim, ilan yapmadan pazarlama talep ettiğinden, sitemizde görünmeyen satılıklar olduğunu belirtelim. Bu nedenle; aradığınız özelliklerde bulamadığınız emlaklar için bize ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletiniz. Danışmak kazandırır.