Selimiye Emlak Haber

marmaris emlak ilanları

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 1994 yılında kurulmuştur

Haberler

Emlak sektöründe bilgiye ulaşmak artık kolay. Herşey elinizin altında. İnanılmaz düzeyde sağlanan avantajlar yaşantımızı kolaylaştırıyor. Ancak; gelişen herşey karşıtını ve sorunlar sarmalı içinde olumsuzlukları beraberinde getiriyor. Herhalde bunun adı yeni çağa damgasını vuracak boyutta hıla gelişen bilgi kirliliği. İnternet çöplüğe döndü.

Bilgiye ulaşmak kolaylaşırken doğru bilgiye nasıl ulaşılacak sorusu çok geniş taraftar buluyor. Sosyal medya ile oluşturulan algı yönetimi ile nasıl baş edilecek? Yanıt bekleyen sorular çok.

Fırsatlar bitmez?

Güncel, sağlıklı, doğru bilgiyi sektörümüzle ilgilenenlere sunmaya çalışıyoruz. Gonenc Emlak Şirketi 24 yılı aşan deneyim biriki ile oluşan vizyonundan sistemleşen kalıplarda düşüncelerini paylaşıyor. Özellikle Selimiye emlak piyasası için bloglarımızda odaklanmak isteriz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gayrimenkul Sektörü

 

selimiye blog

İntifa hakkı nedir?

Genel olarak İntifa hakkı insanların ihtiyaçlarından kaynaklanan yasal düzenlemedir. Muğla Marmaris Emlak sektöründe yapılan açıklama;..devamı..


selimiye araziler tarlalar

Tapu birleştirme nasıl yapılır?

Sık sorulan sorulardan tapu birleştirme nasıl yapılır konusunda yanıtları içern makale paylaşıldı.Bu iş nasıl yapılır? İşte yanıtlar.


kat-mulkiyeti-hakkinda-aciklamalar

Kat Mülkiyeti nedir?

İşte yine güncel bir konu. Sahip olduğum evin kat mülkiyeti var mı? Bulunmuyorsa ne yapmam gerekir? Soruların yanıtları burada. Devamı...


koy evi insaati

Köyde Ev İnşaatı?

İmar Barışı gelince Köylerde ev inşaatı konusu önem kazandı. Muğla Büyük Şehir olunca nerede ise pek köy kalmadı. Hepsi mahalle oldu.


selimiye satilik arsalar

Kira Stopajı?

Muğla Marmaris Selimiye Gönenç Emlak Şirketi kira stopajı ve oranları nedir nereye nasıl ödenir soruları hakkında açıklamalarda bulunarak paylaşıyor.Yüzlerce adet satılık kiralık gayrimenkul ilanı, resim, video, detaylı bilgiler ile interaktif bilgi bankası niteliğinde resmi sitemiz gonencemlak.com.tr portfüyü üzerinden veriliyor. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen isteğinizi Bize Ulaşın sayfamızdan iletiniz.

Önerilen Site; Marmaris Haber

Sayfalar: [1]   [2]  [3]  [4]